Hakkımızda

Sizi ve evcil hayvanlarınızı önemsiyoruz!

Natzione ailesi olarak tek ve en temel amacımız sizi ve evcil hayvanlarınızı mutlu etmek, bu nedenle henüz çok genç bir üretici firma olmamıza karşın 81 ile kalite ve mutluluk taşıyoruz.

Ürünlerimizi tasarlarken öncelikli olarak yavrularınızın mutluluğunu düşünüyoruz, daha sonrasında ise sizler için bakımınızı kolaylaştıracak malzemeleri seçiyoruz.

İşte bu nedenle tüm yataklarımızda koku yapmayan 1. sınıf elyaf kullanıyor, tüm yatak ve kıyafet modellerimizi kolaylıkla yıkanabilir üretiyor, kıyafetlerimiz ve aksesuarlarımızı ise sizin kolaylıkla yavrunuza giydireceğiniz, onların ise rahatsız olmadan taşıyabileceği modellerde üretiyoruz. 

Siz yavrularınıza bir yuva olurken, biz de size destek olmak için çalışıyoruz. Sokak hayvanı sahiplenmiş koca yürekli dostlarımıza özel indirimler yapıyor, ev hanımlarına yaptırdığımız küçük işçiliklerimiz ile de onlara destekte bulunmaya çalışıyoruz. 

Tüm bunlar sırasında bizi en çok mutlu eden duygu ise sizlerden gelen "Mutluluk" mesajları oluyor.

Lütfen bizi hem mutluluk mesajlarınızla beslemeye devam edin, hem de daha iyisini yapabilmemiz için görüşlerinizi iletin;

İletişim için: destek@natzione.com

ya da

whatsapp: 05325204522

                                                                                                  Teşekkürler

                                                                                           NATZIONE AİLESİ